






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Három darabos okos, fényerőszabályozható LED izzó szett – biztonságos és megbízható vezeték nélküli kommunikációval működik Wi-Fi hálózaton keresztül. A LED technológia akár 80%-kal csökkenti az energiafogyasztást. Állítható színhőmérséklet: 2700K-tól 6500K-ig. Kapcsoljon össze több izzót és lámpatestet otthonában, és legyen Ön a fény mestere – változtathatja a fehér fény árnyalatait vagy a világítás intenzitását. Töltse le az Immax NEO PRO alkalmazást, és egyszerűen vezérelheti az izzót bárhonnan. Az izzó kompatibilis iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri parancsok, Google Assistant rendszerekkel, valamint a TUYA, SmartThings, LIDL platformokkal. Ez az izzó teljesítményben megfelel egy hagyományos 40 W-os izzónak. Immax NEO PRO a globális Tuya platformon működik, amely képes az összes eszközt egyetlen, könnyen kezelhető rendszerbe integrálni. A világításon és számos okosotthoni elemeken túlmenően képes kezelni biztonsági eszközöket is, mint például riasztók, kamerák és különféle biztonsági érzékelők. Az alkalmazás támogatja az Ön telefonján használt nyelvet.
| Típus | LED izzó |
|---|---|
| Funkció | Fényerőszabályzós/LED technológia/Wi-Fi |
| Foglalat | G9 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 400 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 100000 ON/OFF |
| Darabszám a csomagban | 3 |
| Feszültség | 230 V |
| Garanciális időszak | 24 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Sugárzási szög | 360 ° |
| Series | NEW STRIPS AND BULBS Immax Neo |
| Gyártó | Immax Neo |

LED, színes, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, G9
Raktáron
LED, színes, dimmelhető
Raktáron
LED, színes, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, E14
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron

LED, E14, dimmelhető
Raktáron

LED, E27, globe és deco pipe
Raktáron
LED, színes, dimmelhető
Raktáron

LED, dimmelhető, E27
Raktáron
LED, E14, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
LED, E27, ÖKOlógiai
RaktáronIngyenes szállítás
LED, reflektor, GU10
Raktáron
LED, G9, dimmelhető
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron

Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, E14
Raktáron

LED, G4, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
LED, dimmelhető, E27
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, G9
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás