





Méretek 90×43×51 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Szürke Fém: Matt fekete Méretek Szélesség: 43 cm Ülésszélesség: 43 cm Mélység: 51 cm Ülésmélység: 38,5 cm Magasság: 90 cm Ülésmagasság: 48,5 cm Teherbírás: 110 kg Össztömeg: 4,2 kg Kialakítás Kárpitozott étkezőszék puha párnázattal Időtálló design finom varrással Erős fém lábak porszórt bevonattal Szétszerelt állapotban szállítjuk A stílus, amely összeköti az egyszerű formákat és a magas funkcionalitást. Tegyen a visszafogott kiegészítők, finom színpaletta és természetes anyagok mellé. Nagyszerű kiegészítők egy skandináv étkezőben a örökzöld növények, színes teríték és nagy fém lámpák. A skandináv belső tér nem létezhet nagy ablakok és világítás nélkül, amely biztosítja a fényt a rövid napok során is. A kárpitozott étkezőszék Lava tökéletesen illeszkedik a skandináv országok által inspirált étkezőbe. Egyszerű varrás és fekete lábak párosuljanak az asztallal, amelyen fémelemek találhatók. Nagyszerűen mutatnak a különféle színű székek egy asztalnál. Ne féljen a változástól.
| Szélesség: | 43 cm |
|---|---|
| Mélység: | 51 cm |
| Magasság: | 90 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Súly | 4,2 kg |

90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban


Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
93×48×61 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 8 webáruházban
Ingyenes szállítás
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron

Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron