









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Négy darab okos kültéri reflektor készlet kerthez, teraszhoz vagy homlokzathoz — kiemeli a teret, hangulatot teremt vagy növeli a biztonságot.v A RGBICWW technológia 16 millió színt + meleg/hideg fehér fényt kínál — gazdag fényhatásokkal és folyamatos színátmenetekkel. Minden reflektor kb. 1000 lm fényáramot biztosít; a teljes szett fogyasztása körülbelül 48 W. Magas, IP66 védettség ellenáll az esőnek, fröccsenő víznek és a zord körülményeknek (üzemi hőmérséklet –20 °C až +45 °C). Teljesen okos vezérlés: Wi‑Fi és Bluetooth csatlakozás, Govee Home alkalmazás, hangvezérlés Google Assistant / Alexa segítségével + Matter támogatás. Alkalmas dekoratív megvilágításhoz, építészeti kiemeléshez, színes fényhatásokhoz esti partikra vagy a biztonság növelésére — a forma és funkció tökéletes kombinációja.
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Típus | Álló |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 4 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP66 |
| A teljes fényáram | 1000 lm |
| Funkció | RGB/LED technológia/Intelligens megvilágítás |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 70 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 96 W |
| Series | RGB LIGHTING Govee, SMART LIGHT Govee |
| Gyártó | Govee |

LED szalagok, műanyag, 230V
Raktáron
Napelemes, fényfüzérek, műanyag
Raktáron
Kristály, álló
Raktáron
Fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, műanyag, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
Napelemes, fényfüzérek, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, álló
Kiszállítás 6 nap múlva
Fényfüzérek, műanyag
Raktáron
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
230V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, kristály, fali

Üveg, álló
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, klasszikus, 12V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fa, álló

Napelemes, üveg, műanyag
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, fali
Raktáron
Álló
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Kiszállítás 2 nap múlva
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, klasszikus, fali
Raktáron
230V, álló
Raktáron
Klasszikus, álló, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 12V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fényfüzérek, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, üveg, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás