




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A búra készítéséhez 72 üvegdarab került felhasználásra.
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Típus | Álló |
| Stílus | Dekoratív |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/A transzformátort tartalmazza |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | G9 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 28 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 320 lm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Series | TIFFANY, TIFFANY Elstead |
| Gyártó | Elstead |

Műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás