



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern beépített lámpatest. Ideális a folyosók és lépcsőházak visszafogott megvilágításához. Mozgás- és alkonyatérzékelővel felszerelt. Érzékelési távolság: 2 m. Világítási idő: 30 s. Érzékelési szög: 120°. Alkonyatérzékelés küszöbértéke: 50 lx. Védettségi fokozat: IP65. A beépíthető szerelődoboz a csomag része.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Típus | Talajba építhető |
| Feszültség | 230V |
| Szerelési lyuk | 60 mm |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 2,5 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 50 lm |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős/Alkonyérzékelő |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 5 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 2,5 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 25000 ON/OFF |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Előszoba/Lépcsőház |
| Szerelési mélység | 36 mm |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 2,5 W |
| Series | EXIN Kanlux |
| Gyártó | Kanlux |


230V
Raktáron
Fali, bronz
Raktáron
Álló, fa
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Álló
Raktáron

Talajba építhető
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás



Álló, talajba építhető
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron

Álló
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás

IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás