



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri lámpa mozgásérzékelővel. Dimmelési tartomány: 105°. Hatótávolság: legfeljebb 10 m. Szürkületi beállítás: 2 - 2000 lux. Világítási idő beállítása: 8 s - 8 perc.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Típus | Fali |
| Feszültség | 230V |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | GU10 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4,6 W |
| Izzók száma | 2 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,6 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 30 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 800 lm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9,2 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | CARPINERA Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, krómozott, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron

Szolár, fali
Raktáron
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás