










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Napelemes lámpa PIR mozgás- és alkonyérzékelővel. Világítsa meg kültéri területét környezetbarát módon, energiafelhasználás nélkül. A lámpa érzékelővel van felszerelve, amely automatikusan bekapcsol sötétedéskor. 4 világítási mód. Töltési idő: 6-9 óra. Világítási idő: 8-12 óra. Érzékelési távolság: 2-6 m. Érzékelési szög: 45-100°. Táplálás: 2x beépített 3,7V, 2000mAh Li-ion 18650 akkumulátor.
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 900 lm |
| Típus | Napelemes fali lámpa |
| Funkció | LED technológia/Szolár technológia/Érzékelős |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| Feszültség | 3,7 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Kapacitás | 4000 mAh |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Elem élettartam | 12 h |
| Series | OUTDOOR WALL Brilagi, SOLAR Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Szolár, fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Mozgásérzékelős, fali, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás