







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 9690.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 420 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 30 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Alak | Négyzetes |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Series | OUTDOOR WALL Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Fali, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Raktáron
Álló
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás