
Lennart LED kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállításKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri lámpatest LED-technológiával. A lámpatest kapcsolójával állítható a színhőmérséklet. Színhőmérséklet: 3000/4000/6500K.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 16 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K/6500 K/3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 1500 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 105 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 16 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 16 W |
| Series | TAMARITE Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |

Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Álló, talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Álló
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás