Hasonlítsd össze az árakat 6412 Ft-tól 7390 Ft-ig 2 webáruházban:
Rabalux 77155 - LED Kültéri fali lámpa URFA LED/18W/230V IP65 fekete
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 6412 Ft és 7390 Ft közötti árkategóriában:
Termékleírás
Kültéri fali lámpa, ideális terasz vagy pergola megvilágításához. A színhőmérséklet állítható a lámpa hátoldalán található kapcsolóval. Színhőmérséklet: 2700K / 4000K / 6500K.
Specifikációk
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 4000/2700/6500 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 1800 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 125 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Series | URFA Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |
Hasonló termékek

Kültéri fali lámpa fekete LED-del 6-lámpás IP54 - Silly
Fali, fém
Raktáron
Eris falba süllyeszthető kültéri lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Eris falba süllyeszthető kültéri lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Kültéri fali lámpa fekete LED-del 4-lámpás IP54 - Silly
Fali, fém
Raktáron
Conyon LED kültéri mennyezeti lámpa
Mennyezeti, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Cremona kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Abby LED falba süllyeszthető kültéri lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Ava LED falba süllyeszthető kültéri lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Oono kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri fali lámpa fekete, beépített LED-del, 2-lámpás, IP54 - Silly
Fali, fém
Raktáron
Nodus kültéri falikar
Fali, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rodix kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Conyon LED kültéri mennyezeti lámpa
Mennyezeti, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Ove kültéri falra simuló lámpa
Fali
Raktáron
Circe falba süllyeszthető kültéri lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Passo kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Sango kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Joya falba süllyeszthető kültéri lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Brilagi-LED kültéri fali lámpa szenzorral TERNI LED/12W/230V fekete IP44
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Par kültéri mennyezeti lámpa
Mennyezeti, talajba építhető
Raktáron
Nus kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető
Raktáron
Kültéri fali lámpa fekete LED-del, 10-lámpás IP54 - Silly
Fali, fém
Raktáron
Sango kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Airy kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Figaro LED kültéri falikar
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
LED kültéri lépcsővilágítás LED/2W/230V IP65 3000K fekete
230V
Raktáron
Boxy kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Joe kültéri falra simuló lámpa
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Step falba süllyeszthető kültéri lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Afi kültéri falra simuló lámpa
Fali
Raktáron
Compo falba süllyeszthető kültéri lámpa
Fali, talajba építhető
Raktáron
RED - Design Rendl-R12015 - LED Kültéri beépített lámpa TESS LED/3W/230V IP54
Talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Kültéri fali lámpa BRICKY 1xE27/60W/230V antracit IP54
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Dalber 54602 - LITTLE LION gyereklámpa 1xE27/15W/230V
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Aigostar - LED Fali lámpa LED/6,5W/230V 2700K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED állítható fényű növénynevelő lámpa VITARO 4xLED/10W/230V fekete
230V
Raktáron
Brilagi - LED fürdőszobai tükörvilágítás VESTRA LED/12W/230V 60 cm IP44 fekete
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED állítható éjjeli lámpa ébresztővel BUNNY LED/1,2W/5V 3000K
Éjjeli lámpa
Raktáron
Rabalux 2110 - Fürdőszobai fali lámpa BECCA 1xG9/28W/230V IP44
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo - LED Flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W fehér
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron





