



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Výrobce po 1 ks márkától származik, raktárunkban van, ára 14690.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Fő anyag | Fém |
|---|---|
| Fény színe | Meleg fehér |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 17 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 17 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 140 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 2000 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 17 W |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Series | FRAME Briloner |
| Gyártó | Výrobce po 1 ks |

Meleg fehér
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Meleg fehér
Raktáron


Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronMűanyag
Raktáron

Fém
Raktáron
Középfehér
Raktáron


Okos
Raktáron

Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás



Fém, műanyag
Raktáron
Meleg fehér
Raktáron
Meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron





