







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Okos csillár LED technológiával. Fényerő-szabályozás és színbeállítás telefonról vagy távirányítóval. Állítható magasság: 50 - 150 cm. A lámpatestbe épített, Wi-Fi-n keresztül a Tuya protokollt használó fejlett technológia lehetővé teszi a lámpa integrációját az Immax NEO PRO alkalmazásba. Egyszerű csatlakozás az alkalmazáshoz - csak csatlakoztassa az eszközt a saját Wi-Fi hálózatához. Még távolról is segít megteremteni az ideális világítást az adott helyzethez. Távirányító a csomag részét képezi (a távirányító megfelelő működéséhez először a lámpatestet csatlakoztatni kell a mobilalkalmazáshoz és a Wi‑Fi-hez). Kompatibilis iOS, Android-dal, hangasszisztensekkel Amazon Alexa, Apple Siri parancsikonok, Google Assistant, továbbá TUYA, LIDL rendszerekkel. Töltse le az Immax NEO alkalmazást, és okos otthonát vezérelheti hanggal, mobilról, táblagépről vagy távirányítóval. A vezérlést egy új generációs mobilalkalmazás biztosítja. Immax NEO a globális platformon, a Tuya-n működik, amely képes az összes eszközt egy kezelhető egésszé integrálni. A világításon és számos okosotthon-elemen túlmenően képes kezelni a biztonsági elemeket is, mint a riasztó, kamerák és különféle biztonsági érzékelők. Az alkalmazás támogatja azt a nyelvet, amelyet rendszeresen használ a telefonján.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Okos | Igen |
| Dimmelhető | Igen |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 3200 lm |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Intelligens megvilágítás |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 220 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Fa dekoráció | Tölgy |
| Series | SLEEKLINE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
Üveg, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Japandi, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, dimmelhető, üveg
Raktáron
Dimmelhető, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, üveg
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron

Fa, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, japandi, kerek
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Dimmelhető, kerek, fém
Raktáron
LED, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Modern stílusú, dimmelhető, szögletes
Raktáron
Konyhába, japandi, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, ipari stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobaba és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás