





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Globo márkától származik, raktárunkban van, ára 28790.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Szín | Fekete |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 30 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1540 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 105 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Series | DAKARI Globo |
| Gyártó | Globo |

LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Műanyag, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
Kristály, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, kerek, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, üveg, fém
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás