




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Magas hatásfokú LED fényforrás: kiváló színvisszaadás, erős fényerő, energiatakarékos és környezetbarát. A fény színe a meleg fehértől a hideg fehérig állítható. Az izzó teljesen dimmelhető 10–100%-ig. Funkció RGB - akár 16 millió szín közül választhat. Vezérlés az AigoSmart alkalmazással (iOS és Android rendszereken). Az izzót okostelefonjával Bluetooth segítségével párosíthatja. Kompatibilis az Amazon Alexával és a Google Assistanttal.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Okos | Igen |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Szín | Fehér |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/Távirányító/RGB |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| A teljes fényáram | 400 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 7500 ON/OFF |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Foglalat | GU10 |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Fali spotlámpa |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| Series | SELE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Fa, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konnektoros, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron

LED, modern stílusú, konnektoros
RaktáronIngyenes szállítás

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fa
Raktáron
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
Modern stílusú, konnektoros, okos
RaktáronIngyenes szállítás
Távirányítós, okos, fém
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás