Hasonlítsd össze az árakat 13 690 Ft-tól 16 290 Ft-ig 2 webáruházban:
Eglo 75388 - LED RGBW Dimmelhető felületre szerelhető csillár GRIMSEY-C 3xE14/4W/230V + távirányító
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 13 690 Ft és 16 290 Ft közötti árkategóriában:
Termékleírás
Modern csillár RGB LED izzókkal. Tökéletes bármilyen belső térbe. Fényerőszabályozható és színek válthatók. A távirányító a csomag része.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Alak | Kerek |
| Típus | Felületre szerelhető csillár |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Funkció | LED technológia/Távirányító/RGB |
| Függesztési típusok | Felületre szerelhető |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | E14 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Izzók száma | 3 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 900 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Series | GRIMSEY-C Eglo |
| Gyártó | Eglo |
Hasonló termékek

Rondo általános mennyezeti lámpa
Konyhába, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern mennyezeti lámpa fehér 50 cm 3-lámpás - Drum Duo
Fém, műanyag, modern stílusú
Raktáron
Okos Art Deco mennyezeti lámpa rézzel, beleértve a Wifi A60-at - Sphere
Üveg, távirányítós, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Profile sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Rusztikus mennyezeti lámpa fehér 50 cm - Drum Jute
Üveg, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Bryson általános mennyezeti lámpa
LED, klasszikus kapcsolóval, kerek
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Lucie általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Ipari mennyezeti lámpa fehér ezüsttel 3-lámpás állítható - Magnax
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Rusztikus mennyezeti lámpa fehér 70 cm - Drum Jute
Üveg, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Vaio több ágú mennyezeti lámpa
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Design mennyezeti lámpa fehér selyemmel 52 cm 3-lámpás - Plu
Fém, klasszikus kapcsolóval, kerek
Raktáron
Rondo általános mennyezeti lámpa
Konyhába, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Orbit általános mennyezeti lámpa
Konyhába, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Cameleon mennyezeti konzol
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Sierra általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Lucie általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern mennyezeti lámpa acélból fehér búrával 45 cm - Combi
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Ipari mennyezeti lámpa fehér ezüsttel 15 cm állítható - Magnax
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Brilagi - LED mennyezeti lámpatest POOL LED/48W/230V 3000/4000/6000K átm. 40 cm fehér
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Perfect álmennyezetbe süllyeszthető lámpa
LED, távirányítós, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Sierra általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Avide általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, műanyag
Raktáron
Opsi általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, műanyag
Raktáron
Vaio több ágú mennyezeti lámpa
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti Lámpa Fa HOTEL TRIO 603900501
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED mennyezeti lámpatest LED/10W/230V 3000K matt króm
LED, fém, modern stílusú
Raktáron
Ipari mennyezeti lámpa fehér ezüsttel, 2 állítható fényforrással - Magnax
Fém, klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú
Raktáron
Brilo - RGBW Dimmelhető mennyezeti lámpa STARRY SKY LED/10W/230V + távirányító
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Rondo általános mennyezeti lámpa
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Soft általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Viviane általános mennyezeti lámpa
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Minimal LED sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, műanyag
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Állólámpa MACKA 1xE27/60W/230V bézs/barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Rabalux 8263 - Kültéri lámpa INOX TORCH 1xE27/25W IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
PREZENT 49009 - NORD mennyezeti lámpa 2xE27/60W
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8395 - Kültéri lámpa TOSCANA 1xE27/60W/230V
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8202 - Kültéri fali lámpa VELENCE 1xE27/60W/230V
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rabalux 7076 - Csillár láncon PETRONEL 1xE27/60W/230V
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 31827 - Kültéri LED lámpa LED/7W IP44
Raktáron
Csillár OXFORD 5xE27/15W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 17383/93/PN - Kültéri fali lámpa KISKADEE 1xE27/42W/230V IP44
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Prezent 1501 -Mennyezeti lámpa ASPEN 2xE27/60W/230V IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6547 - Spotlámpa GRANDO 3xE14/40W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50234/17/E7 - Spotlámpa BURLAP 4xE14/40W/230V
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 6195 - Fali lámpa SENDERO 1xE27/60W/230V
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED Kültéri reflektor ADVIVE PLUS LED/100W/230V IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Jupiter 1707 - BORNEO fali lámpa 1xE27/60W/230V
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Markslöjd 106587 - Dimmelhető fali lámpa CARRIE 1xGU10/35W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Antonio 1xE27/60W/230V mennyezeti lámpa kábellel
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

