










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern mennyezeti lámpa állítható fényhőmérséklettel. Speciális LED fényforrással rendelkezik, amely kapcsolóval szabályozható a színhőmérséklet (3000K, 4000K vagy 6500K). Az IP65 védettségi osztálynak köszönhetően por- és nedvességálló, így ideális beltéri és kültéri használatra egyaránt. A lámpa acél szerelőkarral és gyorscsatlakozóval van felszerelve, ami megkönnyíti és felgyorsítja a telepítést.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Szín | Fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Kültéri mennyezeti lámpa |
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Színhőmérséklet | 4000 K/6500 K/3000 K |
| Fény színe | Nappali fehér/Hideg fehér/Meleg fehér |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 30000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 220 W |
| A teljes fényáram | 3150 lm |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Series | BENO ECO Kanlux |
| Gyártó | Kanlux |

Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú
Raktáron
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, kerek, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, fém
Raktáron
Műanyag, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Üveg, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Üveg, távirányítós, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, több mint egy izzóval
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Bronz, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás

230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás