



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Téglavörös szőnyeg 160x230 cm Parma – Universal
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 230 cm |
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén |
| Szálhosszúság | Rövid szál |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 6.63 kg |
| Hosszúság | 230 cm |
| Felület típusa | Heat set |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (velúr) |
| Kollekció | Parma |
| Minta | Etnikus |
| Stílus | Bohém |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 243200 pont/m² |
| Textil sűrűsége | Közepes |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható/robotporszívóval tisztítható |
| Ápolás | Folttisztítás/rendszeres porszívózás javasolt |
| Hátsó oldal anyaga | Juta |
| Anyag specifikáció | 100% polipropilén |
| Szín | Színes/téglavörös |
| Gyártó | Universal |
Felhasználói értékelések
A valóságban még jobb, mint a képeken.
Rendben van
Szép szőnyeg!
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Ugyanolyan, mint a képen. Nagyon elégedett vagyok a vásárlással.

160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
80×240 cm, futószőnyeg, beltéri
Raktáron
154×230 cm, poliészter, absztrakt mintás
Raktáron
195×300 cm, pamut, virágmintás
Raktáron
120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
134×200 cm, poliészter, absztrakt mintás
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
192×290 cm, poliészter, beltéri
Raktáron
80×200 cm, futószőnyeg, beltéri
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

160×230 cm, absztrakt mintás, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Virágmintás, beltéri, téglalap alakú

Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

80×200 cm, futószőnyeg, retró
Raktáron
Futószőnyeg, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Kézzel szőtt, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

160×230 cm, juta, absztrakt mintás
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Virágmintás, beltéri, téglalap alakú

Egyszínű, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
20×65 cm, lépcsőszőnyeg, beltéri
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

160×230 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Modern stílusú, ovális, beltéri

Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Állványok
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Porcelán
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
Készlet
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
Fém, fedővel

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
110×63×177 cm, álló, összecsukható
Raktáron

Pumpás, álló

39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes