Előző árak
- 2026. 05. 12. - 41 290 Ft
- 2026. 04. 21. - 48 370 Ft
- 2026. 04. 21. - 58 990 Ft
- 2026. 04. 19. - 50 142 Ft
- 2026. 03. 17. - 40 940 Ft
- 2026. 03. 11. - 43 860 Ft
- 2026. 03. 05. - 49 717 Ft
- 2026. 02. 24. - 58 490 Ft
- 2026. 02. 20. - 49 717 Ft
- 2026. 02. 16. - 58 490 Ft
- 2026. 02. 14. - 49 717 Ft
- 2026. 02. 10. - 58 490 Ft
- 2026. 01. 23. - 43 860 Ft
- 2026. 01. 22. - 46 790 Ft
- 2025. 12. 05. - 49 717 Ft
- 2025. 11. 28. - 46 792 Ft
- 2025. 11. 14. - 49 717 Ft
- 2025. 11. 11. - 58 490 Ft
- 2025. 11. 07. - 52 641 Ft
- 2025. 11. 01. - 58 490 Ft
- 2025. 10. 09. - 46 792 Ft
- 2025. 10. 08. - 44 552 Ft
- 2025. 10. 01. - 41 768 Ft
- 2025. 09. 23. - 44 550 Ft
- 2025. 09. 19. - 42 320 Ft
- 2025. 09. 16. - 44 550 Ft
- 2025. 09. 16. - 55 690 Ft
- 2025. 09. 12. - 47 893 Ft
- 2025. 08. 29. - 55 690 Ft
- 2025. 08. 24. - 47 893 Ft
- 2025. 08. 22. - 55 690 Ft
- 2025. 08. 15. - 47 893 Ft
- 2025. 07. 30. - 55 690 Ft
- 2025. 07. 27. - 47 893 Ft
- 2025. 07. 15. - 55 690 Ft
- 2025. 07. 11. - 47 893 Ft
- 2025. 06. 26. - 55 690 Ft
- 2025. 06. 20. - 46 223 Ft
- 2025. 06. 17. - 55 690 Ft
- 2025. 06. 10. - 47 337 Ft
- 2025. 06. 06. - 47 893 Ft
- 2025. 06. 01. - 55 690 Ft
- 2025. 05. 27. - 44 550 Ft
- 2025. 05. 23. - 47 330 Ft
- 2025. 05. 09. - 47 890 Ft
- 2025. 05. 02. - 55 690 Ft
- 2025. 04. 30. - 53 090 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Szőnyeg 160x230 cm Sora – Universal
Méretek
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 230 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén |
| Szálhosszúság | Rövid szál |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 7.73 kg |
| Hosszúság | 230 cm |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (kombinált) |
| Kollekció | Sora |
| Minta | Strukturális/geometrikus |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 243200 pont/m² |
| Textil sűrűsége | Közepes |
| Jellemzők | Robotporszívóval tisztítható/padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Folttisztítás/rendszeres porszívózás javasolt |
| Hátsó oldal anyaga | Juta |
| Anyag specifikáció | 100% polipropilén |
| Szín | Színes |
| Gyártó | Universal |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Fotónak megfelelő szín,de a szín intenzitása nem minden iranyból ugyan olyan.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Hasonló termékek

Szőnyeg 80x150 cm – Mila Home
80×150 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Szőnyeg 120x170 cm Libet – Universal
120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Kültéri szőnyeg 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Larren szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Raktáron
Rugged szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
HOMCOM 230 x 160 cm-es Nappali Szőnyeg, Rövid Szálú, Mosógépben Mosható, Hipoallergén, Nappaliba, Hálószobába, Irodába, Sárga | Aosom
Egyszínű, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Saigon szőnyeg
Kézzel szőtt, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Parma Mismo szőnyeg, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
Frantic szőnyeg
Gyapjú, négyzet alakú, absztrakt mintás
Raktáron
Amira szőnyeg, 140 x 200 cm - Universal
140×200 cm, juta, skandináv stílusú
Raktáron
Szőnyeg 160x230 cm Class – Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Bézs szőnyeg 134x200 cm Springs – Universal
134×200 cm, poliészter, absztrakt mintás
Raktáron
Cosmos zöld-szürke szőnyeg, 160 x 230 cm - Flair Rugs
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Dehli szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mira szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Parma Garro szőnyeg, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 134x200 cm Springs – Universal
134×200 cm, poliészter, absztrakt mintás
Raktáron
Pandora szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, juta, modern stílusú
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Caminito szőnyeg
Gyapjú, szőtt, rojtos
Raktáron
Világoskék kültéri szőnyeg 120x180 cm Rene – Villeroy&Boch
120×180 cm, modern stílusú, hosszú / shaggy
Raktáron
Téglavörös szőnyeg 160x230 cm Parma – Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Gratia világos rózsaszín szőnyeg, 200 x 290 cm - Nouristan
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Szürke-krémszínű kerek szőnyeg ø 160 cm Gloria Lydia – Hanse Home
⌀ 160 cm, kerek, retró
Raktáron
Anouk Abstract szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
StartDecor szőnyeg 551-100 O
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Fantasy szőnyeg 12518-19
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Lotus szőnyeg 523-100
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Lotus szőnyeg 551-100
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Cana szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Szőnyegfesték, több méretben - Woud méretek: 240 x 170 cm
Pamut, szőtt, beltéri
Ingyenes szállítás
Krémszínű lépcsőszőnyeg szett 16 db-os 20x65 cm Cottage Warmth – Vitaus
20×65 cm, lépcsőszőnyeg, beltéri
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fehér voile fényáteresztő függöny 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

Forgó felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Parma Garro szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Vacuum-Loc fúrásmentes szappantartó, 12 x 12 cm - Wenko
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron




