





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Súly: 110 g/m2 Szín Fehér Zöld Bézs Szürke Csomag tartalma 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Jellemzők Vidám szivárványívek motívuma Ajánlott mosás: minden héten, maximum kéthetente egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C – 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágynemű vasalást igényel Gyakorlati tanácsok A használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és begombolva Használjon az anyaghoz és a színekhez megfelelő mosószert Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, hogy megakadályozza az anyag sérülését és a színek fakulását Az ágyneműk terén az állandó és legelterjedtebb anyag kétségtelenül a pamut. A vásárlók értékelik kiváló tulajdonságait és megfizethetőségét. A pamut légáteresztő, puha, és kiválóan elvezeti a nedvességet. Ezért ideális azok számára is, akik éjszaka jobban izzadnak. Lehetséges hátránya a gyűrődés, ami vasalást igényel. Az évek során bevált pamut természetes rostja a gyapotnövényből származik, amely bőrbarát az egész test számára.
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Motívumok | Állatok |
| Típus | Egyszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Rögzítés | Gombok |
| Ágynemű mintája | Gyermek, Képes |
| Ágynemű stílusa | Gyermek, Modern |
| Kétoldalas | Igen, Nem |
| Takaró mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Évszak | Egész éves |
| Nem igényel vasalást | Nem |
| Ár | Olcsó, 8 500 Ft-ig |
| Szett | Paplan és párna |
| Grammsúly | 110 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |

Pamut, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, csíkos
Raktáron

Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Krepp, egyszemélyes, szívecskés
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron

Krepp, cipzáras, virágos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, francia, egyszínű
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, csíkos, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, virágos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, mikroflanel, francia
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, francia
Raktáron
Cipzáras, mikroflanel, gombos

Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras
Raktáron
Pamut, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron