






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter Grammázs: 250 g/m² Szín Barack Narancs Jellemzők 100% poliészterből készült, speciális kezeléssel Stílusos egyszínű minták Ajánlott mosás: hetente, legalább 2 hetente egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártói címke szerint) Az ágyneműhuzat nem vasalható, ezért vasalás nem szükséges Gyakorlati tanácsok Az ágynemű első használata előtt alaposan mossa ki Az ágyneműhuzatot külön mossa, mindig kifordítva és begombolva Használjon az anyaghoz és színhez megfelelő mosószert Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást Csomag tartalma a választott változat szerint Ágynemű 140 x 200: 1 db takaró 140 x 200 cm | 1 db párna 70 x 90 cm Ágynemű 200 x 220: 1 db takaró 200 x 220 cm | 2 db párna 70 x 90 cm A mikroplüss ágyneműhuzat a kényelem és melegség szinonimája, amit különösen a hideg hónapokban fog értékelni. Ez a modern anyag rendkívüli puhasággal és finomsággal büszkélkedhet. A hosszabb szálak speciális szerkezete miatt olyan, mint egy puha plüss, és már az első érintésnél kellemes, meleg érzést nyújt. A mikroplüss kiváló minőségű műszálból készült, amely könnyedségével, tartósságával és könnyű karbantarthatóságával tűnik ki. Az ágyneműhuzat nem gyűrődik, gyorsan szárad, és nem igényel vasalást, amit a mindennapi használat során értékelni fog. Kiváló hőszigetelő tulajdonságainak köszönhetően a mikroplüss ágyneműhuzat ideális választás télre, de puhaságát egész évben szeretni fogja.
| Anyag | Mikroplüss |
|---|---|
| Motívumok | Egyszínű |
| Típus | Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Rögzítés | Cipzár |
| Nem igényel vasalást | Igen |
| Meleg ágynemű | Igen |
| Ágynemű mintája | Egyszínű |
| Ágynemű stílusa | Modern, Minimalista |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Takaró mérete | 140 x 200 cm, 200 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Évszak | Tél, Ősz |
| Grammsúly | 250 g/m2 |
| Kétoldalas | Nem |
| Szett | Paplan és párna |

Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroplüss, francia, állatos témájú
Raktáron
Mikroszálas, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
Mikroplüss, francia, 3D hatással
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
Flanel, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, francia
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroplüss, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, virágos, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, muszlin, mikroszálas
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Pamut, mikroszálas, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, muszlin, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, francia, 100% poliészter
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, francia
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron