

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Anyagsűrűség: 135 g/m² Szín Kék Jellemzők Elegáns egyszínű kialakítás Ajánlott mosás: minden héten, maximum egyszer 14 naponta Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C – 60 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt nem szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt Az ágyneműt külön, mindig kifordítva és zárt állapotban mossa Használjon az anyagnak és a színnek megfelelő mosószert Mosás után válassza a kíméletes centrifugálást Vasalja kifordítva, hogy elkerülje az anyag károsodását és a színek fakulását A csomag tartalma a választott változat szerint Ágynemű 140 × 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 × 200 cm | 1 db párnahuzat 70 × 90 cm Miért válassza a muszlin ágyneműt A muszlin ágynemű 100% pamutból készült, rendkívül könnyű, légies és kellemes tapintású, ideális a nyári hónapokra és egész éves kényelemre. Nyitott szövésű, ami magas fokú légáteresztést és gyors száradást biztosít. Finomsága miatt érzékeny bőrre is alkalmas, nem igényel vasalást, és minden mosással egyre puhább lesz. Természetesen ráncos megjelenése szépen illeszkedik a skandináv, boho és természetes belső terekbe. Ideális mindazoknak, akik egyesíteni szeretnék a praktikusságot, eleganciát és kényelmet egyben.
| Anyag | Pamut, Muszlin |
|---|---|
| Szín | Kék |
| Típus | Egyszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Rögzítés | Cipzár |
| Nem igényel vasalást | Igen |
| Ágynemű mintája | Egyszínű |
| Ágynemű stílusa | Modern, Rusztikus, Minimalista |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Takaró mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Évszak | Egész éves, Nyári |
| Kétoldalas | Nem |
| Szett | Paplan és párna |

Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, karácsonyi témájú
Raktáron
Pamut, muszlin, egyszínű
Raktáron
Krepp, mikroszálas, francia
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroplüss, francia, 3D hatással
Raktáron
Mikroplüss, francia, egyszínű
Raktáron
Krepp, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Mikroszálas, egyszínű, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, csíkos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron

Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, francia, pamut-poliészter
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
Szatén, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron

Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, egyszemélyes, állatos témájú
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, francia, pamut-poliészter
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, csíkos
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron