







A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A 4Home márka Nature pamut ágyneműhuzattal nyugtató harmóniát és finom eleganciát varázsol hálószobájába. A bézs és barna földszínek kombinációja nyugodt és biztonságos érzést kelt, míg a dekoratív virág- és kastélymotívumok rendkívül ízléses megjelenést kölcsönöznek , amely minden időtlen stílus kedvelőjét elvarázsolja. Az ágyneműhuzat 100% pamutból készült, amely kellemes tapintású, lélegző és jól elvezeti a nedvességet. Ezáltal egész évben kényelmet biztosít és elősegíti a jó alvást, anélkül, hogy túlmelegedne vagy izzadna. A paplan 140 x 200 cm, a párna 70 x 90 cm méretű, ami megfelel a standard egyszemélyes ágy méretének. A cipzár praktikus és gyors, jelentősen megkönnyíti az ágyazást, és egyúttal jól tartja a ágyneműhuzatot a helyén. Az ágyneműhuzat 40 °C-on moshatja és száríthatja, így könnyen karbantartható a háztartásban. A szép megjelenés megőrzése érdekében közepes hőmérsékleten vasaljuk. Az ágyneműhuzatok OEKO-TEX Standard 100 tanúsítvánnyal rendelkeznek , amely igazolja az alkalmazott anyagok egészségre ártalmatlanságát, így gyermekek és érzékeny bőrű személyek számára is alkalmasak. A termék fő előnyei: nyugtató természetes színek bézs és barna árnyalatokban 100% pamut az egész éves kényelem és légáteresztő képesség érdekében díszes virág- és kastélymotívumok párnahuzat, mindkét oldalán különböző mintával praktikus cipzárral könnyen cserélhető A csomag tartalma: 1 db paplanhuzat 140 x 200 cm 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Bézs |
| Motívumok | Virágok |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Súly | 115 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Ha az ár 359 CZK darabonként, akkor jó, de többet nem ér.
ajándék a karácsonyfa alá
Minőségi anyag szuper áron. Ajánlom.
A szín megegyezik a képen láthatóval.
Minőségi ágyneműhuzatok
szép ágynemű jó áron

Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Raktáron
Pamut, flanel, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, virágos, gombos
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, len, cipzáras
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
Kézmelegítők
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
Elektromos, álló
Raktáron

63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
47×67 cm, világtérkép
Raktáron
15×1 cm, baba
Raktáron


Dínós, baba
Raktáron
18×48 cm
Raktáron
A
Raktáron
53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×4 cm, baba
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×36 cm
Raktáron