










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Egyszerű és elegáns világítótest, amely a tükör fölé szerelhető. Az IP44-es védettségnek köszönhetően fürdőszobában is használható. Nappali fehér fényt ad: 4000K. A LED-technológiának köszönhetően akár 80%-os energia-megtakarítást érhet el - energiatakarékos világítás hosszú élettartammal. Szerelhető falra, tükörre vagy szekrényre.
| Világítással | Igen |
|---|---|
| Kerettel | Igen |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 480 lm |
| Típus | Tükörmegvilágítás |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba |
| Series | VESTRA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
⌀ 60 cm, világítással, fém
RaktáronIngyenes szállítás
⌀ 80 cm, világítással, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
⌀ 80 cm, világítással, kerek
RaktáronIngyenes szállítás

Világítással
Elérhető 2 webáruházban

⌀ 60 cm, világítással, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, téglalap alakú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
⌀ 80 cm, világítással
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Elérhető 3 webáruházban

Világítással
Elérhető 3 webáruházban

Világítással, kerettel, téglalap alakú
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás