







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Gyakorlati fali lámpa. 2 kapcsoló a lámpatest elülső oldalán. Beépített LED fényforrással. A lámpához külön meg kell vásárolni egy E14 foglalatú, maximum 40W-os fényforrást (nem tartozék).
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Foglalat | E14/Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | NEM/IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 300 lm |
| Típus | Fali lámpa |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3/40 |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Bekötés módja | Közvetlen bekötés |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Series | LED WALL LAMPS Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, retró, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú
Raktáron
LED, kristály, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, fém, műanyag
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás