




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Bronzszínű fali lámpa ø 20 cm Tramino – Opviq lights
| Stílus | Ipari |
|---|---|
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Szerelési útmutató | Szakszerű telepítést igényel |
| Származási hely | TR |
| Anyag | Fém |
| Energiafogyasztás | 40 W |
| Izzók száma | 1 db-os |
| Foglalat típusa | E27 |
| Súly | 0.92 kg |
| Lámpabúra átmérője | 20 cm |
| Hosszúság | 27 cm |
| Lámpa tulajdonságai | Hajlítható szerkezet |
| Izzók mellékelve | Nem |
| Tápegység | Véglegesen beépített |
| Védelem foka | IP20 |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Tisztítás száraz törlőruhával |
| Lámpabúra anyaga | Fém |
| Szín | Bronzszínű |
| Gyártó | Opviq lights |

Konnektoros, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konnektoros, okos
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú
Raktáron
Fém, műanyag, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konnektoros, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Okos, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konnektoros, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Konnektoros, üveg, fém
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Állványok
Raktáron
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Porcelán
Raktáron

45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
137×78×68 cm
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként
Raktáron

90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
180×200 cm
Raktáron

120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron