





Méretek 50×40×120 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag MDF laminált Fém Szín Fekete / Arany Méretek Hosszúság: 120 cm Szélesség: 40 cm Magasság: 50 cm Lábmagasság: 20 cm Súly: 23 kg Csomag mérete: 124 x 42 x 10 cm; 23 kg Kialakítás TV asztal szekrényekkel és nyitott polcokkal Erős fém szerkezet lábakkal Modern színkombináció elegáns, minimalista stílusban Lapra szerelve szállítva Alakítsa át nappaliját harmonikus és stílusos pihenőhellyé. A TV asztal elegáns fekete-arany kombinációja modern megjelenést kölcsönöz a térnek luxus érintéssel. A praktikus tárolóhely elrendezésének köszönhetően minden szükséges dolog áttekinthetően rendszerezhető lesz – multimédiás eszközöktől a kis dekorációkig. Stabil fém szerkezet biztosítja a hosszú élettartamot, míg a minimalista dizájn szinte minden enteriőrbe illik. Hagyja, hogy az egyszerűség, amely ugyanakkor kifinomult, kiemelkedjen. Inspirálódjon tovább Tv asztalok Nappali Bútor huzatok Dohányzóasztalok Puffok és lábzsámoly Könyvespolcok és polcok
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 120 cm |
| Magasság: | 50 cm |
| Típus | Álló |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Laminált |
| Felület | Matt |
| Termék színe | Fekete, Arany |
| Anyaga | Fém, MDF |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Polcokkal, Ajtóval, Kombinált |
| A rögzítés típusa | Lábakon |
| Minta | Egyszínű |
| Nyitási módszer | Klasszikus |
| Tv tartó | Tartó nélküli |
| Hosszúság | 120 cm |
| Lábmagasság | 20 cm |

Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
44×167×40 cm, fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fa, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
55×140×40 cm, modern stílusú, álló
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

38×38×38 cm
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron