









Méretek 160×200 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 15 249 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Rugalmas nyírfalécek Textilszalag Méretek Szélesség: 2 x 80 cm Hosszúság: 2 x 200 cm Teherbírás: 110 kg személyenként A lamellák keresztmetszete: 55 x 8 mm A lamellák közötti távolság: 12 cm Kialakítás Legalkalmasabb habmatracok alá Minden ágyrács 13 lamellából készül Nem állítható keménység Szétszerelt állapotban szállítva Ha a léc eltörne, garantáljuk annak ingyenes cseréjét
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Típus | Lamellás |
|---|---|
| Állítható | Igen |
| Méret | 160 x 200 cm |
| Ágyrács típusa | Lamellás |
| Lamellák száma | 13 |
| Hossz | 200 cm |
| Teherbírás | 110 kg személyenként |
| Kinek javasoljuk | Férfiaknak, Nőknek |
| Súly | 5,2 kg |

120×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
80×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
80×160 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Lamellás, állítható
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
180×200 cm, léces, állítható
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, léces
Raktáron
90×200 cm, léces
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva