









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Rugalmas nyírfalécek Textil szalag Méretek Szélesség: 80 cm Hosszúság: 160 cm Teherbírás: 110 kg Lécek keresztmetszete: 55 x 8 mm Lécek közötti távolság: 12 cm Kialakítás Legalkalmasabb hab matracok alá 10 léc Nem állítható keménység Szétszerelt állapotban szállítva Amennyiben a léc eltörik, ingyenes cserét biztosítunk
| Típus | Lamellás |
|---|---|
| Állítható | Igen |
| Méret | 80 x 160 cm |
| Ágyrács típusa | Lamellás |
| Kinek javasoljuk | Gyerekeknek |
| Hossz | 160 cm |
| Teherbírás | 110 kg személyenként |
| Súly | 3 kg |
| Lamellák száma | 10 |

90×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
80×160 cm, lamellás, állítható
Raktáron
80×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
120×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, léces
Raktáron
90×200 cm, léces
Raktáron
180×200 cm, léces, állítható
Raktáron
Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva