









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Nyírfafa Textil Színtelen, környezetbarát lakk PZH tanúsítvánnyal Méretek (gyártási tolerancia 0,5%) Rács mérete: 80 x 160 cm Lécek keresztmetszete: 55 x 8 mm Lécek száma: 13 Lécek közötti távolság: 12 cm Teherbírás: 110 kg személyenként Kialakítás Rugalmas léces ágyrács, ami kényelmes alátámasztást biztosít a testnek Rugalmasságának köszönhetően minimalizálja a nyomáspontokat és elosztja a test súlyát A rács minden típusú matrac számára használható A lécek textilszalaggal vannak összekötve a megfelelő elosztás érdekében Könnyű manipuláció a feltekerhetőségnek köszönhetően A lécek előfúrtak a könnyű rögzítéshez az ágykerethez A rögzítéshez szükséges csavarok a csomag része A rács csak a sarkokon és középen van rögzítve Léc törése esetén díjmentes cserét garantálunk A keret nem része a rácsnak
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 160 cm |
| Típus | Lamellás |
|---|---|
| Állítható | Igen |
| Ágyrács típusa | Lamellás |
| Méret | 80 x 160 cm |
| Kinek javasoljuk | Gyerekeknek |
| Teherbírás | 110 kg személyenként |
| Hosszúság | 160 cm |
| Lamellák száma | 10 |
| Súly | 3 kg |
Felhasználói értékelések
Gyerekágyhoz ideális
Bírja a strapát (ugrálás)
Jó ár érték arány
Vásárolva itt: Elerheto Otthon

90×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Lamellás, állítható
Raktáron
80×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
120×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, léces
Raktáron
90×200 cm, léces
Raktáron
180×200 cm, léces, állítható
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
160×200 cm, léces
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron