









Méretek 180×200 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 15 757 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Rugalmas nyírfalécek Textilszalag Méretek Szélesség: 2 x 90 cm Hossz: 2 x 200 cm Teherbírás: 110 kg személyenként Lamellák keresztmetszete: 55 x 8 mm Lécek közötti távolság: 12 cm Kialakítás A legmegfelelőbb habmatracokhoz Minden rács 13 lamellából készül Nem állítható keménység Laposan szállítva A léc törése esetén garantált a díjmentes csere
| Szélesség: | 180 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Típus | Lamellás |
|---|---|
| Állítható | Igen |
| Ágyrács típusa | Lamellás |
| Lamellák száma | 13 |
| Méret | 180 x 200 cm |
| Hossz | 200 cm |
| Teherbírás | 110 kg személyenként |
| Kinek javasoljuk | Férfiaknak, Nőknek |
| Súly | 7,2 kg |

120×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
120×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
80×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Lamellás, állítható
Raktáron
80×160 cm, lamellás, állítható
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
180×200 cm, léces, állítható
Raktáron
160×200 cm, léces
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, léces
Raktáron
Álló
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
18×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva