









Méretek 120×200 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 11 945 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Rugalmas nyírfacsíkok Textil szalag Méretek Szélesség: 2 x 60 cm Hosszúság: 2 x 200 cm Teherbírás: 110 kg személyenként Lécek keresztmetszete: 55 x 8 mm Lécek közötti távolság: 12 cm Kialakítás Legalkalmasabb hab matracok alá Minden ágyrács 13 lécből készült Nem állítható keménység Lapraszerelten szállított Léc eltörése esetén garantáljuk az ingyenes cserét
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Típus | Lamellás |
|---|---|
| Állítható | Igen |
| Ágyrács típusa | Lamellás |
| Lamellák száma | 13 |
| Hossz | 200 cm |
| Méret | 120 x 200 cm |
| Teherbírás | 110 kg személyenként |
| Kinek javasoljuk | Férfiaknak, Nőknek |
| Súly | 5 kg |

120×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
80×160 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Lamellás, állítható
Raktáron
80×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
180×200 cm, léces, állítható
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, léces
Raktáron
90×200 cm, léces
Raktáron
Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron