







Méretek 75×90 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
✔️ Bővíthető asztal - az asztallap gyors és kényelmes megnövelése. ✔️ Stabil központi láb - kényelmes és biztonságos használat. ✔️ Dekor lamellák - modern, karakteres jelleget kölcsönöz a bútornak. ✔️ Modern dizájn - tökéletesen passzol a stílusos, minimalista belterekbe. ✔️ Funkcionalitás és esztétika - a praktikus használat és az elegáns megjelenés ötvözete.
| Mélység: | 90 cm |
|---|---|
| Magasság: | 75 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Stílus | Modern |
| Felület | Matt |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb |
| Állapot | Új |
| Bővítőlapok száma | 1 db x 40 cm (asztallap alatt) |
| Funkció | Asztallap szétnyitása |
| Súly csomagolással együtt | 59 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Bővíthető, kerek, 6-személyes
Raktáron
75×120×70 cm, matt, téglalap alakú

Bővíthető, 6-személyes, matt
Raktáron
75×120×70 cm, tölgyfa, matt

Bővíthető, kerek, modern stílusú
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, 6-személyes, fém lábakkal
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, kerek, modern stílusú
Raktáron
75×120×70 cm, matt, téglalap alakú

78×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Bővíthető, 6-személyes, matt
Raktáron
76×75 cm, bővíthető, modern stílusú

Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
76×80 cm, bővíthető, modern stílusú

Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

6-személyes, magasfényű, 8- és többszemélyes
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, matt

Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Modern stílusú, négyzet alakú, fém lábakkal
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, fiókkal
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Kerek, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
77×120 cm, bővíthető, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
60×70 cm, bővíthető, modern stílusú

Bővíthető, 6-személyes, fém lábakkal
Raktáron
Kerek, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

77×110 cm, bővíthető, kerek

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

77×110 cm, bővíthető, kerek

Modern stílusú, matt, tölgyfa

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű

Fali, fa, fém

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

76×90 cm, bővíthető, tölgyfa

41×110×60 cm, fa, fém

Fali, fa, modern stílusú