


















Méretek 76×75 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A FONTE egy tökéletes asztal a modern formákat kedvelők számára. A további kiegészítő asztallap segítségével az asztal mérete jelentősen megnövelhető, ami a kiváló minőségű szinkron vasalatnak köszönhetően nagyon egyszerűen elvégezhető. Ez az asztal kiválóan alkalmas mindenféle kisebb családi események vagy baráti összejövetelek fogadására, ráadásul a hagyományos, de közben esztétikus formájával szemet gyönyörködtető is.
| Mélység: | 75 cm |
|---|---|
| Magasság: | 76 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Stílus | Modern |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fém |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb |
| Állapot | Új |
| Bővítőlapok száma | 1 db x 45 cm (asztallap alatt) |
| Funkció | Asztallap szétnyitása |
| Súly csomagolással együtt | ❶ 43 kg | ❷ 46,5 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

76×75 cm, bővíthető, modern stílusú

76×75 cm, bővíthető, modern stílusú

76×75 cm, bővíthető, modern stílusú

Bővíthető, modern stílusú, matt

78×90 cm, bővíthető, modern stílusú

78×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, fiókkal
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, matt
Raktáron
Modern stílusú, négyzet alakú, matt
Raktáron
Modern stílusú, négyzet alakú, matt
Raktáron
75×70×120 cm, bővíthető, fenyő
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, rusztikus, matt
Ingyenes szállítás
Bővíthető, 6-személyes, matt
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, matt

Bővíthető, kerek, diófa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×140-180×80 cm, bővíthető, modern stílusú
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
82×160-203×90 cm, bővíthető, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
76×120×80 cm, modern stílusú, diófa

Bővíthető, tölgyfa, fém lábakkal
Elérhető 5 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
75 cm, ⌀ 115 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, rusztikus, matt
Ingyenes szállítás
Fém lábakkal, matt, bükkfa
Elérhető 8 webáruházban
Ingyenes szállítás
Bővíthető, modern stílusú, tölgyfa

⌀ 120 cm, kerek, tölgyfa
Raktáron
60×70 cm, bővíthető, modern stílusú

78×90 cm, bővíthető, modern stílusú

75×120×80 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
75×120×80 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
75×120×80 cm, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
75×120×80 cm, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Fali, fém, modern stílusú

Modern stílusú, matt, tölgyfa

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, fa, fém

Fali, fa, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

41×110×60 cm, fa, fém

Fali, fa, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, modern stílusú

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű

Fali, modern stílusú