





Méretek 75×120×80 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Asztal anyaga MDF: Fekete Fa: Bükk Fém keret: Fekete Asztal méretei Szélesség: 120 cm Mélység: 80 cm Magasság: 75 cm Súly: 19 kg Kialakítás Éttermi asztal időtálló dizájnnal Az asztallapot fém keret erősíti Az asztallábak csúszásgátló és állítható véggel vannak ellátva Szétszerelt állapotban szállítjuk Csomagolás: 132 x 92 x 15 cm, 20 kg Stílusos alap minden étkezőhöz Az étkezőasztal az a hely, ahol a család és a barátok találkoznak - ezért fontos, hogy ne csak funkcionális, hanem esztétikus is legyen. A fa és fém kombinációjának köszönhetően a belső tér modern és egyben otthonos megjelenést kap. Az asztal szilárd szerkezete és minőségi kidolgozása ideális választás a mindennapi használatra és ünnepi alkalmakra egyaránt. Könnyű karbantartás, stabilitás és időtálló dizájn teszi megbízható társsá minden otthonban.
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 80 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fekete |
| Ülőhelyek száma | 6-személyes |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fa, Fém |
| Asztallap anyaga | Laminált |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb |
| Lap anyaga | MDF |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Asztallap vastagsága | 18 mm |
| Lábak formája | Négy láb |
| Méret | Kicsi |

Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, diófa
Raktáron
Bővíthető, kerek, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

75 cm, ⌀ 115 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
Bővíthető, kerek, tölgyfa
Raktáron
75×120×70 cm, tölgyfa, matt

Kerek, 6-személyes, fém lábakkal
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Raktáron
76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Bővíthető, 6-személyes, diófa
Raktáron
75×80×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
77×110 cm, bővíthető, kerek

75×120 cm, ⌀ 120 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

75×140-180×80 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron