





Méretek 55×65-130×65 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kis alapméretének és a "könyvként" kihajtható asztallap nagy felületének köszönhetően ez a kompakt dohányzóasztal ideális választás a szűk helyiségekbe. A masszív és stabil lábak nagy terhelhetőséget biztosítanak, míg a tágas polcnak köszönhetően mindig kéznél vannak a legszükségesebb dolgok.
| Szélesség: | 65-130 cm |
|---|---|
| Mélység: | 65 cm |
| Magasság: | 55 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Szín | Bézs |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fa |
| Asztalláb típus | Egy láb, Klasszikus, Három láb |
| Asztallap anyaga | Fa |
| Állapot | Új |
| Anyag | Forgácslap |
| Funkció | Asztallap szétnyitása |
| Stílus | Klasszikus |
| Súly csomagolással együtt | 25 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

55×65-130×65 cm, bővíthető, tölgyfa

76×75 cm, bővíthető, modern stílusú

Bővíthető, 6-személyes, matt
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, matt
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, matt

Bővíthető, 6-személyes, fiókkal
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
76×75 cm, bővíthető, modern stílusú

60×70 cm, bővíthető, modern stílusú

78×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Tölgyfa, rusztikus, matt
Ingyenes szállítás
76×80 cm, bővíthető, modern stílusú

76×75 cm, bővíthető, modern stílusú

Bővíthető, modern stílusú, diófa

75×70×120-200 cm, bővíthető, modern stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
60×70 cm, bővíthető, modern stílusú

78×90 cm, bővíthető, modern stílusú

76×120×80 cm, modern stílusú, diófa

Modern stílusú, négyzet alakú, matt
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, fém lábakkal
Elérhető 2 webáruházban

Modern stílusú, tölgyfa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Bővíthető, modern stílusú, tölgyfa

75 cm, ⌀ 115 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, rusztikus, matt
Ingyenes szállítás
76×120-150×80 cm, modern stílusú, tölgyfa

Bővíthető, kerek, diófa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, fiókkal
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, matt
Raktáron
⌀ 120 cm, kerek, tölgyfa
Raktáron
Bővíthető, kerek, modern stílusú
Raktáron
76×80 cm, bővíthető, matt

78×90 cm, bővíthető, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

41×110×60 cm, fa, fém

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Modern stílusú, matt, tölgyfa

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

60×120-160×70 cm, bővíthető, modern stílusú

Fali, fém, modern stílusú

55×100-140×60 cm, bővíthető, modern stílusú

Fali, fa, fém

Fali, fa, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű

77×110 cm, bővíthető, kerek

76×90-105×90-105 cm, kerek, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Fali, modern stílusú