











Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
✔️ Kompakt forma – kinyitás előtt kevés helyet foglal, és kisebb terekben is remekül használható ✔️ Bővíthető funkció – az asztallap könnyen megnövelhető 120 × 110 cm méretre ✔️ Állítható magasság – a 60–72 cm közötti fokozatmentes magasságállítás lehetővé teszi, hogy a bútor különböző igényekhez igazodjon ✔️ Stabil szerkezet – a lábakban rejtett 4 mozgó stabilizátor biztos alátámasztást nyújt az asztallapnak ✔️ Praktikus polc – extra hely a legszükségesebb tárgyaknak, amelyek mindig kéznél vannak
| Szélesség: | 110 cm |
|---|
| Felület | Matt |
|---|---|
| Állítható magassággal | Igen |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Anyag | Beton |
| Szín | Szürke |
| Kihúzható | Igen |
| Állapot | Új |
| Állítható magasság | 60 - 72 cm |
| Funkció | Asztallap szétnyitása |
| Stílus | Klasszikus / Modern |
| Súly csomagolással együtt | 37,8 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

Kihúzható, matt, laminált

Tölgyfa, kihúzható, matt

Tölgyfa, kihúzható, matt

Fém, gurulós, matt
Raktáron
45×50×40 cm, üveg, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, gurulós, ovális

76×80 cm, modern stílusú, gurulós

Üveg, fa, fém
Raktáron
Modern stílusú, gurulós, magasfényű

110×65 cm, modern stílusú, gurulós


60×70 cm, modern stílusú, kihúzható

Modern stílusú, négyzet alakú, matt
Raktáron
60×70 cm, modern stílusú, kihúzható

Modern stílusú, gurulós, kihúzható

Gurulós, ovális, matt

55×65 cm, gurulós, ovális

Modern stílusú, gurulós, kihúzható

Gurulós, beton, ovális

Modern stílusú, gurulós, beton

76×80 cm, modern stílusú, gurulós

Matt, állítható magassággal

Modern stílusú, tölgyfa, gurulós

Modern stílusú, tölgyfa, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
110×65 cm, modern stílusú, tölgyfa

110×65 cm, modern stílusú, ovális

Fém, gurulós, diófa
Raktáron
Fém, gurulós, matt
Raktáron
Fém, gurulós, diófa
Raktáron
Modern stílusú, kihúzható, matt

Üveg, modern stílusú, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
76×90 cm, modern stílusú, kihúzható

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Fali, fém, modern stílusú

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Fali, fa, modern stílusú

41×110×60 cm, fa, fém

Modern stílusú, matt, tölgyfa

Fali, fa, modern stílusú

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Fali, fa, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, modern stílusú

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű

Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú

Fali, fa, fém

Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú

Fa, modern stílusú, tölgyfa