


Méretek 75×120×80 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az asztal anyaga MDF: Fekete Fa: Bükk Fém keret: Fekete Az asztal méretei Szélesség: 120 cm Mélység: 80 cm Magasság: 75 cm Súly: 19 kg kialakítás Étkezőasztal időtálló dizájnnal Az asztallap acél kerettel van megerősítve Az asztal lábai csúszásmentes és állítható végződéssel vannak ellátva Szétszerelt állapotban szállítjuk Csomagolás: 132 x 92 x 15 cm, 20 kg Stílusos alap minden étkező számára Az étkezőasztal az a hely, ahol a család és a barátok találkoznak – ezért fontos, hogy ne csak funkcionális, hanem esztétikus is legyen. A fa és a fém kombinációjának köszönhetően a belső tér modern és egyben otthonos megjelenést kap. Az erős szerkezetű és kiváló minőségű kivitelezésű asztal ideális választás mindennapi használatra és ünnepi alkalmakra is. Könnyű karbantartás, stabilitás és időtálló design teszi megbízható társsá minden otthonban.
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 80 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Stílus | Modern, Ipari |
| Szín | Fekete |
| Ülőhelyek száma | 6-személyes |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fém |
| Asztallap anyaga | Laminált |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb |
| Termék színe | Fekete |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Forma | Téglalap |
| Kinyitható | Nem nyitható |
| Lap anyaga | MDF |
| Asztallap vastagsága | 18 mm |
| Nagyság | Kicsi |
| Lábak formája | Négy láb |

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

75×120 cm, ⌀ 120 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

75×120×70 cm, tölgyfa, matt

77×110 cm, bővíthető, kerek

75×80×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
Bővíthető, fém lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
77×120-210×120 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
Bővíthető, kerek, 6-személyes
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, 6-személyes, diófa
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Raktáron
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
75×140-180×80 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
Bővíthető, kerek, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×100×100-135 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
76×80×80 cm, kerek, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Kerek, 6-személyes, fém lábakkal
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75 cm, ⌀ 115 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron