










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Zöld kárpitozott karfás étkezőfotel Marvin – Kave Home
| Kartámasszal | Igen |
|---|---|
| Szín | Zöld |
| Kárpitozott | Igen |
| Stílus | Skandináv |
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Típus | Kárpitozott |
| Származási hely | CN |
| Ülésmélység | 41 cm |
| Ülésmagasság | 49 cm |
| Terhelhetőség | 130 kg |
| Súly | 7 kg |
| Jellemzők | Forgó/karfás/nem rakásolható |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert/rendszeres porszívózás javasolt kárpitozott bútorokhoz megfelelő eszközzel |
| Tanúsítványok és szabványok | FSC 100% |
| Töltőanyag | Hab (PUR) |
| Kollekció | Marvin |
| Összeszerelést igényel | Részben |
| Minőség | Premium |
| Lábak színe | Sötét fa |
| Lábak anyaga | Tömör bükkfa |
| Fa színe | Sötét fa |
| Dekor | Vad diófa/matt |
| Anyag | Tömörfa/párnázott |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Kárpitozás anyaga | Zsenília |
| Gyártó | Kave Home |

Fa, modern stílusú, kárpitozott

86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban

88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Fa, modern stílusú, tölgyfa

Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban

Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
80×56×54 cm, kárpitozott, 2 db
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×55 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kőrisfa
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, diófa
RaktáronIngyenes szállítás
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
74×51×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
Fém, rusztikus, 2 db
Kiszállítás 2 nap múlva
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

132×240 cm
Raktáron

Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
100×135 cm, nyári
Raktáron
Fém, fedővel

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
42×23 cm, álló, fém
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, gyorsan száradó
Raktáron


Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron