







Méretek 75×87×73 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Kárpit összetétele: 100% poliészter Kárpit anyaga: Bouclé szövet Kárpit: NOW OR NEVER 01 Szín: Fehér Kopásállóság (Martindale): 90 000 - 100 000 Tölgyfa: Természetes Ülőpárnák töltete: T30 hab Méretek Szélesség: 87 cm Mélység: 73 cm Magasság: 75 cm Ülésmagasság: 47 cm Ülésmélység: 54 cm Kialakítás Eredeti design fotel Petyhüdt és puha textúrájú kárpit Fa részek természetes tölgyfából Szétszerelve szállítva NOW OR NEVER A Now or Never egy modern kárpitszövet bouclé típusú anyag , amely megnyeri a tetszését nem csak megjelenésével, de funkcionális jellemzőkkel is. Felületét finom hurkok alkotják, amely kellemes textúrát és puha érintést biztosít. A mély és neutrális színváltozatok révén könnyen beleilleszkedik bármilyen belső térbe — a minimalista, retro vagy otthonos skandináv stílusú szobákba. Ez az anyag 100% újrahasznosított poliészterből készült, amit értékelni fog, ha fenntartható anyagot keres. Magas, 420 g/m² grammsúlya biztosítja a szilárdságot, sűrűséget és hosszú élettartamot. A Martindale-teszten kitűnően teljesít 90 000 és 100 000 ciklus között , így ideális mindennapi használatra kanapékon, foteleken vagy padokon. Megszerezte az OEKO-TEX Standard 100 tanúsítványt, továbbá megfelel a REACH és a Global Recycled Standard követelményeknek – tehát a biztonságot és fenntarthatóságot egyaránt biztosítja. Inspirálódjon tovább Fotelek Nappali Nappali világítás Tv asztalok Kanapék és ülőgarnitúrák Dohányzóasztalok
| Szélesség: | 87 cm |
|---|---|
| Mélység: | 73 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Anyag | Szövet |
|---|---|
| Funkció | Kihúzható |
| Termék színe | Fehér |
| Fa dekoráció | Tölgyfa |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Karfák | Karfákkal |
| Ülésmagasság | 47 cm |
| Minta | Egyszínű |
| Anyaga | Kárpitozott |
| Ülésmélység | 54 cm |
| Lábak anyaga | Tölgy |

Modern stílusú, hinta, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Lábtartóval, bőr, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, modern stílusú, szövet

Függő, hinta, tárolóval
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron