








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Utcai lámpa nagy hatékonyságú SMD LED chipekkel felszerelve. Erőteljes LED fényforrás magas fényhatékonysággal. Az egyenletes fényeloszlás a maximális hatékonyság érdekében. Magas védettségi szint: IP65. Alkalmas utcák, ipari létesítmények, kereszteződések és egyéb területek megvilágítására. 58 mm átmérőjű oszlopra szerelhető – kompatibilis az URBAN kültéri világítási oszlop fémoszlopával.
| Típus | Álló |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Feszültség | 230V |
| Sugárzási szög | 100 ° |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 120 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 10800 lm |
| Funkció | LED technológia |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 120 W |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK05 |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 70 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 120 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 745 W |
| Series | STREETLIGHT Brilagi, STREETLIGHT V-Tac |
| Gyártó | Brilagi |


Fali
Raktáron

Fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali, réz
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém, műanyag
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
Raktáron
Álló, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szolár, fali, bronz
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás