










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Napelemes lámpa 4 darabos csomagban, kiváló minőségű kivitelezés, tökéletes medencék, ösvények vagy kertben található különleges növények körüli szegélyezéshez.Ezzel az apró részlettel gyönyörű fényes akcentusokat hozhat létre a ház körül vagy a kertben alkonyat után, így este kellemesen mozoghat a ház körül.Napközben napenergiával töltődik, este alkonyatkor automatikusan bekapcsol.2 választható fénymód: statikus világítás – az összes LED világít/forgó mód – a LED-ek egymás után világítanak.A terméket érdemes olyan helyre telepíteni, ahol nincs akadály, ami megakadályozhatja a napfény hozzáférését.Ha a napelem nem kap elegendő napfényt, az befolyásolja a világítás időtartamát.Esős, ködös vagy borús időjárás befolyásolja a lámpa töltését, így a működési idő lerövidül.Első használat előtt hagyja a napelemes lámpát legalább 4-6 órán át napfényen tölteni.A napelem teljesítménye: 0,45W, 2V.A lámpa fogyasztása: 0,048W.Töltő akkumulátor Ni-MH, AA: 1,2V 600mAh (tartozék).
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | LED technológia/Szolár technológia |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP68 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 5 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 10 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Kapacitás | 600 mAh |
| Darabszám a csomagban | 4 |
| Feszültség | 2 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Garanciális időszak | 24 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 0,048 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 0,048 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 0,05 W |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Napelemes lámpa/Kültéri állólámpák |
| Series | SOLAR Immax |
| Gyártó | Immax |

Fali, talajba építhető
Raktáron
Álló
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló
Raktáron
Szolár, talajba építhető
Kiszállítás 2 nap múlva

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron

Fali
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron
Fali
Raktáron
Szolár, talajba építhető
Raktáron
Fali
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Talajba építhető, fém
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron