








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED reflektor napelemmel és állítható fény- és mozgásérzékelővel. A lámpa kapcsolóval rendelkezik, amely lehetővé teszi a fény színhőmérsékletének beállítását 3000K, 4000K vagy 6500K értékre. A világítás és a napelem is forgatható és dönthető. Az érzékelő leválasztható és egy alkalmasabb helyre helyezhető. Alkalmas kültéri területek megvilágítására áramellátás nélküli helyeken (parkolóhelyek, pergolák, kerti tárolók, udvarok, bejárati kapuk stb.). Az érzékelő látószöge: 160°. Az érzékelő hatótávolsága: 8 m. A világítás időtartamának beállítása: 10-60 mp. Az alkonyatérzékelő beállítása: 10-1000 lx. Töltési idő: 10 óra. Elem: Li-Ion 3,7V 4400mAh, a csomag része.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Szolár | Igen |
| Típus | Napelemes lámpa/Kültéri fali lámpa/LED Reflektor |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia/Szolár technológia/Érzékelős |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 11 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 11 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K/3000 K/6500 K |
| A teljes fényáram | 1200 lm |
| Feszültség | 3,7 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér/Meleg fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 11 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 80 W |
| Kapacitás | 4400 mAh |
| Stílus | Egyéb |
| Series | REFLECTOR Solight, SOLAR AND REFLECTOR, HOME Solight, SOLAR Solight |
| Gyártó | Solight |

Fali
Raktáron

Fali, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, fém, műanyag
Raktáron
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

Fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető
Raktáron


Fali
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
230V
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron
Szolár, fali, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár
Raktáron
Fali, réz
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás