








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 42490.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Fő anyag | Fa |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| A teljes fényáram | 1410 lm |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Fa dekoráció | Tölgy |
| Foglalat | E14 |
| Izzók száma | 3 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Felületre szerelhető csillár |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Stílus | Boho |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Függesztési típusok | Felületre szerelhető |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Series | ANTHONY Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |
Felhasználói értékelések
A lámpa nagyon szép, pontosan olyan, mint a képen. Az egyetlen hátrány egy hibás menettel és rossz gyártással rendelkező, nem működő izzó volt.

LED, modern stílusú, üveg
Raktáron
LED, modern stílusú, távirányítós
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, fém, műanyag
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, okos, rusztikus
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Konnektoros, távirányítós, okos
Raktáron
Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, konnektoros
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron