
Kék boxspring ágy 180x200 cm Olia Bold – Bonami Selection
115×180×200 cm, kárpitozott, modern stílusú, boxspring
-15 %511 310 Ft
599 990 Ft

Kék boxspring ágy 160x200 cm Olia Bold – Bonami Selection
115×160×200 cm, kárpitozott, modern stílusú, boxspring
-20 %469 690 Ft
584 990 Ft

Bézs boxspring ágy 160x200 cm Olia Bold – Bonami Selection
115×160×200 cm, kárpitozott, modern stílusú, boxspring
-15 %496 210 Ft
584 990 Ft

Kék boxspring ágy 160x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
115×160×200 cm, kárpitozott, modern stílusú, boxspring
-11 %504 580 Ft
569 990 Ft

Bézs boxspring ágy 160x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
115×160×200 cm, kárpitozott, modern stílusú, boxspring
-13 %497 610 Ft
569 990 Ft

Bézs boxspring ágy 180x200 cm Olia Bold – Bonami Selection
115×180×200 cm, kárpitozott, modern stílusú, boxspring
-13 %403 570 Ft
462 390 Ft

Szürkésbarna boxspring ágy 160x200 cm Olia Bold – Bonami Selection
115×160×200 cm, kárpitozott, modern stílusú, boxspring
-32 %399 900 Ft
584 990 Ft

Kék boxspring ágy 180x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cm, kárpitozott, modern stílusú, boxspring
-22 %464 560 Ft
594 990 Ft

Szürke boxspring ágy 160x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
115×160×200 cm, kárpitozott, modern stílusú, boxspring
-21 %452 100 Ft
569 990 Ft

Bézs boxspring ágy 180x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cm, kárpitozott, modern stílusú, boxspring
-5 %415 480 Ft
435 190 Ft

Szürkésbarna boxspring ágy 180x200 cm Olia Bold – Bonami Selection
115×180×200 cm, kárpitozott, modern stílusú, boxspring
-18 %492 510 Ft
599 990 Ft
Bézs boxspring ágy 180x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
Méretek 115×180×200 cm
Előző árak
- 2026. 03. 30. - 415 480 Ft
- 2026. 03. 24. - 415 480 Ft
- 2026. 02. 12. - 435 190 Ft
- 2026. 01. 30. - 415 480 Ft
- 2025. 10. 11. - 603 490 Ft
- 2025. 07. 30. - 594 990 Ft
- 2025. 07. 25. - 511 691 Ft
- 2025. 07. 15. - 594 990 Ft
- 2025. 07. 11. - 511 691 Ft
- 2025. 06. 20. - 594 990 Ft
- 2025. 06. 20. - 493 842 Ft
- 2025. 06. 07. - 594 990 Ft
- 2025. 06. 06. - 511 691 Ft
- 2025. 05. 16. - 505 740 Ft
- 2025. 05. 09. - 523 590 Ft
- 2025. 05. 09. - 342 860 Ft
- 2025. 05. 04. - 594 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Egy stílusos kárpitozott boxspring ágy táskarugós matraccal. A rendkívül egyszerű összeszerelhetőség, a kiváló minőségű, tartós anyagok és a nagy teherbírás ideális választás a mindennapi kényelemhez. Az ágy kézzel készült Csehországban , több mint 15 éves tapasztalat alapján, egy kis családi vállalkozás műhelyében. Az eredmény a tapasztalatot, a gondos helyi kézi gyártást és a modern dizájnt egy olyan megbízható egységben ötvözi, amelyre minden nap számíthatsz. A Bonami Selection ágy előnyei: masszív és erős váz a maximális stabilitás és tartósság érdekében, öntartó szerkezet - nincsenek támaszok, nincs nyikorgás, tartós kárpit magasabb anyagsűrűséggel, OEKO-TEX tanúsítvánnyal, állatbarát, lágy élek, minőségi kárpitozás, nagyon tartós laminált deszkák, pontos csatlakozási részletek, amelyek tartósak és jól mutatnak. A Bonami Selection ágy maximum 30 perc alatt összeszerelhető. Az okos kialakításnak, a könnyen érthető útmutatónak és az összeszerelési videónak köszönhetően az egész folyamat gyors, egyszerű, és ami a legfontosabb, stresszmentes. A boxspring ágy 20 cm-es táskarugós matraccal van ellátva. Kényelmet, magasabb fekvőfelületet és könnyebb felkelést biztosít. A rugók alkalmazkodnak a testhez és meghosszabbítják az egész ágy élettartamát.
Méretek
| Szélesség: | 180 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 115 cm |
Specifikációk
| Anyag | Kárpitozott |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Ágytípus | Boxspring |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Ágytámla típusa | Steppelt |
| Pur hab sűrűsége | 25 kg/m³ |
| Matrac vastagsága | 20 cm |
| Matrac töltete | Hab (PUR)/táskarúgók |
| Származási hely | CZ |
| Lábak magassága | 3 cm |
| Lábak száma | 8 db-os |
| Központi támasz | Nem |
| Ágytámla magassága | 59 cm |
| Ágykeret magassága | 56 cm |
| Terhelhetőség | 300 kg |
| Súly | 110 kg |
| Méret | 180x200 |
| Hosszúság | 210 cm |
| Matrac tulajdonságai | Kétoldalas/zónás/levehető huzat/hőszabályozó |
| Keménység | Közepes keménységű |
| Matrac típusa | Rugós |
| Ápolás | Vegyileg tisztítható/rendszeres porszívózás javasolt kárpitozott bútorokhoz megfelelő eszközzel |
| Hátsó rész anyaga | Nem szőtt textília |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kollekció | Olia |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 440 g/m² |
| Lábak színe | Fekete |
| Lábak anyaga | Tömör bükkfa |
| Matracot tartalmaz | Igen |
| Jellemzők | Ágyneműtartó nélkül/ágytámlával/lábak nélkül |
| Konstrukció anyaga | MDF |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Martindale-mutató | 60000 martindale |
| Szövetminta | Hevia 207.05 |
| Kárpitozás anyaga | Szövet |
| Gyártó | Bonami Selection |
Hasonló termékek

Szürkésbarna kárpitozott ágyneműtartós franciaágy ágyráccsal 160x200 cm Thessa Pillow – Bonami Selection
105×160×200 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
Mamaia franciaágy - A Te igényeid alapján!
Kárpitozott, modern stílusú, tárolóhellyel
Raktáron
Pyla franciaágy
Kárpitozott, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Szürkésbarna kárpitozott ágyneműtartós franciaágy ágyráccsal 160x200 cm Myra Bold – Bonami Selection
115×160×200 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
Phaedra franciaágy
Kárpitozott, modern stílusú, tárolóhellyel
Raktáron
Kelp franciaágy - A Te igényeig alapján
Kárpitozott, tárolóhellyel, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Lupine franciaágy
Kárpitozott, modern stílusú, fejtámlával
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kaelle franciaágy
Kárpitozott, modern stílusú, tárolóhellyel
Raktáron
Mamaia Boxspring ágy szett
Kárpitozott, boxspring, tárolóhellyel
Raktáron
Allison franciaágy - A Te igényeid alapján!
Kárpitozott, modern stílusú, tárolóhellyel
Raktáron
Kelp Boxspring ágy szett
Kárpitozott, modern stílusú, boxspring
Raktáron
Bellis franciaágy
Modern stílusú, matrac nélkül, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Kelp franciaágy dupla fejtámlával - A Te igényeid alapján!
Matraccal, modern stílusú, fém
Raktáron
Elizabeth franciaágy
Tárolóhellyel, matraccal és ágyráccsal, fejtámlával
Raktáron
Aura kárpitozott ágy 160x200 ágyneműtartóval - bézs bouclé Quelle 03
160×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Borovi fenyő franciaágy ágyráccsal 180x200 cm Japan – Karup Design
20×180×200 cm, matraccal, modern stílusú
Raktáron
IKAROS DOUBLE ágy 120 x 200 cm, fehér/trüffel tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
120×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
IKAROS ágy 120 x 200 cm, fehér Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
120×206 cm, kárpitozott, fa
Raktáron
IKAROS ágy 120 x 200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
120×206 cm, kárpitozott, fa
Raktáron
Emily ágy 140x200 cm, fehér Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
140×200 cm, matraccal, kárpitozott
Raktáron
Dizájnos tölgyfa ágy Spindle bordás ágytámlával, 160 x 200 cm, világos - Ethnicraft
97×170×210 cm, modern stílusú, fa
Ingyenes szállítás
Jodie francia ágy, dupla fejtámlával
Kárpitozott, tárolóhellyel, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
IKAROS DOUBLE ágy 120 x 200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
120×206 cm, kárpitozott, fa
Raktáron
ADA ágy 140x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
140×200 cm, kárpitozott, fa
Raktáron
Natúr színű franciaágy tölgyfa dekorral 160x200 cm Wrap – Bonami Selection
80×160×200 cm, tölgyfa, skandináv stílusú
Raktáron
PARIS magasított ágy 140x200 cm, fehér Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
140×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Laura ágy 140x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
140×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
Emily ágy 140x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
140×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
IKAROS DOUBLE ágy 120 x 200 cm, fehér Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
120×206 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
Naomi magasított ágy 140x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
Ágy ELISA 140 x 200 cm, szarvasgomba tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Coco Maxi 20 cm matrac
140×204 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
Eleris kontinentális ágy 160x200 tárolóval - bézs bouclé Quelle 03
160×200 cm, kárpitozott, boxspring
RaktáronIngyenes szállításA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

4 évszakos gyerek paplan 100x135 cm Medium – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható

Fém fali dekoráció készlet 3 db-os 15x22 cm Avaler – WOOOD
22×15 cm
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Fehér-világosbarna konzolasztal 18.5x60 cm Tower – YAMAZAKI
80×18×60 cm, matt
Raktáron
Világosbarna kovaföld fürdőszobai kilépő 39x60 cm Puna – Wenko
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes

Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Etetőszék Little Stars – Roba
87×47×44 cm, görgők nélkül, tálcával
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Cordoba sötétkék fogkefetartó pohár - Wenko
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fekete-szürke bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Cat and Butterfly - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, gáztűzhelyen használható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Egyszemélyes háromrészes ágyneműhuzat 140x200 cm Summer Meadow – My House
140×200 cm, kiságyba, klasszikus

Kőedény kézzel festett kaspó ø 19,5 cm Eanna – Bloomingville
Kő, beltéri
Elérhető 2 webáruházban

Malia 18 db-os szürke agyagkerámia étkészlet - Bonami selection
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Zöld jegenyefenyő tálalószekrény 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron











