






Méretek 55×100-140×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A már klasszikussá vált modell felfrissített változata tökéletes dohányzóasztal a nappaliba. Ennek az asztalnak az asztallapja nagyon gyorsan 140 cm-re bővíthető, így a váratlan vendégek megjelenése többé nem jelent problémát. A további tágas polcnak köszönhetően a legfontosabb tárgyak mindig kézközelben lesznek.
| Szélesség: | 100-140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 55 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Stílus | Modern |
| Szín | Bézs |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Laminált |
| Asztallap anyaga | Laminált |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb |
| Állapot | Új |
| Bővítőlapok száma | 1 db x 40 cm (asztallap alatt) |
| Anyag | Forgácslap |
| Funkció | Asztallap szétnyitása |
| Súly csomagolással együtt | 29 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

Bővíthető, modern stílusú, tölgyfa

Bővíthető, modern stílusú, matt

Bővíthető, modern stílusú, tölgyfa

Bővíthető, modern stílusú, tölgyfa

X alakú lábakkal

Bővíthető, 6-személyes, matt
Raktáron
55×65-130×65 cm, bővíthető, tölgyfa

76×75 cm, bővíthető, modern stílusú

55×65-130×65 cm, bővíthető, tölgyfa

76×75 cm, bővíthető, modern stílusú

76×75 cm, bővíthető, modern stílusú

Bővíthető, 6-személyes, matt
Raktáron
77×90 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, modern stílusú, fiókkal
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, matt
Raktáron
76×120×80 cm, modern stílusú, diófa

Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
190×95 cm, magasság, matt
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, diófa

76×120-150×80 cm, modern stílusú, tölgyfa

Bővíthető, 6-személyes, matt
Raktáron
60×70 cm, bővíthető, modern stílusú

Bővíthető, modern stílusú, tölgyfa

78×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Bővíthető, modern stílusú, matt

76×80 cm, bővíthető, modern stílusú

76×80 cm, bővíthető, modern stílusú

75×120×70 cm, tölgyfa, matt

Bővíthető, modern stílusú, fiókkal
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, fiókkal
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, kerek, modern stílusú
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

41×110×60 cm, fa, fém

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Modern stílusú, matt, tölgyfa

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

60×120-160×70 cm, bővíthető, modern stílusú

Fali, fém, modern stílusú

55×100-140×60 cm, bővíthető, modern stílusú

Fali, fa, fém

Fali, fa, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű

77×110 cm, bővíthető, kerek

76×90-105×90-105 cm, kerek, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Fali, modern stílusú