











Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
✔️ Kompakt forma – kinyitás előtt kevés helyet foglal, és kisebb terekben is remekül használható ✔️ Bővíthető funkció – az asztallap könnyen megnövelhető 120 × 110 cm méretre ✔️ Állítható magasság – a 60–72 cm közötti fokozatmentes magasságállítás lehetővé teszi, hogy a bútor különböző igényekhez igazodjon ✔️ Stabil szerkezet – a lábakban rejtett 4 mozgó stabilizátor biztos alátámasztást nyújt az asztallapnak ✔️ Praktikus polc – extra hely a legszükségesebb tárgyaknak, amelyek mindig kéznél vannak
| Szélesség: | 110 cm |
|---|
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Fa mintázat | Diófa |
| Felület | Matt |
| Állítható magassággal | Igen |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Szín | Fekete |
| Kihúzható | Igen |
| Állapot | Új |
| Állítható magasság | 60 - 72 cm |
| Funkció | Asztallap szétnyitása |
| Stílus | Klasszikus / Modern |
| Súly csomagolással együtt | 37,8 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

Tölgyfa, kihúzható, matt

60×70 cm, modern stílusú, tölgyfa

Modern stílusú, tölgyfa, ovális

42×100×55 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

Modern stílusú, fa, diófa

Modern stílusú, tölgyfa, kihúzható

110×65 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

76×80 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

55×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Modern stílusú, tölgyfa, ovális

110×65 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×90×50 cm, modern stílusú, gurulós

42×100×55 cm, modern stílusú, matt

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Modern stílusú, tölgyfa, gurulós

Modern stílusú, tölgyfa, gurulós

40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

55×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

55×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Fém, diófa, matt
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, gurulós, matt
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, gurulós

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Fém, gurulós, diófa
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Fa, matt
Raktáron
110×65 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Modern stílusú, gurulós, beton

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Fali, fém, modern stílusú

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Fali, fa, modern stílusú

41×110×60 cm, fa, fém

Modern stílusú, matt, tölgyfa

Fali, fa, modern stílusú

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Fali, fa, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, modern stílusú

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű

Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú

Fali, fa, fém

Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú

Fa, modern stílusú, tölgyfa