





Méretek 55×65-130×65 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kis alapméretének és a "könyvként" kihajtható asztallap nagy felületének köszönhetően ez a kompakt dohányzóasztal ideális választás a szűk helyiségekbe. A masszív és stabil lábak nagy terhelhetőséget biztosítanak, míg a tágas polcnak köszönhetően mindig kéznél vannak a legszükségesebb dolgok.
| Szélesség: | 65-130 cm |
|---|---|
| Mélység: | 65 cm |
| Magasság: | 55 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Szín | Barna |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Asztalláb típus | Egy láb, Klasszikus, Három láb |
| Asztallap anyaga | Fa |
| Állapot | Új |
| Anyag | Forgácslap |
| Funkció | Asztallap szétnyitása |
| Stílus | Klasszikus |
| Súly csomagolással együtt | 25 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

77×110 cm, bővíthető, kerek

75×100×60 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

76×80×80 cm, kerek, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
75×80×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
75 cm, ⌀ 90 cm, kerek, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
75 cm, ⌀ 115 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
76 cm, ⌀ 120 cm, kerek, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban

77×110 cm, bővíthető, kerek

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

75×120 cm, ⌀ 120 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 3 webáruházban

77×110 cm, bővíthető, kerek

41×110×60 cm, fa, fém

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Fali, fém, modern stílusú

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Modern stílusú, matt, tölgyfa

Fali, fa, fém

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, fa, modern stílusú

45×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

Fali, fa, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű

Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú