




Méretek 76×90×90 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
✔️ Modern és elegáns design. ✔️ Kényelmes használatot biztosító kerek asztallap. ✔️ Masszív lábakon álló stabil konstrukció. ✔️ Könnyedséget és harmóniát kölcsönző enyhén kúpos lábak. ✔️ Sokoldalú felhasználás - étkezőbe, kávézókba és irodákba.
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 90 cm |
| Magasság: | 76 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
|---|---|
| Alak | Kerek |
| Stílus | Modern |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fa |
| Asztallap anyaga | Fa |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb |
| Állapot | Új |
| Asztallap formája | Kerek |
| Anyag | Tölgyfa furnér + kaucsukfa |
| Súly csomagolással együtt | ❶ 15,2 kg | ❷ 19,3 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | MAZZONI EXPORT |

Kerek, tölgyfa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kerek, matt, fa lábakkal
Raktáron
Bővíthető, kerek, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×120×80 cm, modern stílusú, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban

Kerek, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
⌀ 115 cm, kerek, modern stílusú
Raktáron
Tölgyfa, rusztikus, matt
Ingyenes szállítás
76×105×105 cm, kerek, modern stílusú

Tölgyfa, rusztikus, matt
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, matt, 4-személyes
Raktáron
75×80×120-160 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
Bővíthető, fém lábakkal, matt
Raktáron
Négyzet alakú, fém lábakkal, matt
Raktáron
76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Modern stílusú, tölgyfa, magasság
Raktáron
75 cm, ⌀ 90 cm, kerek, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Kerek, tölgyfa, matt
Raktáron
Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
73×70×120-200 cm, bővíthető, fenyő
Raktáron
75×120×80 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
75×120×80 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
6-személyes, fiókkal, matt
Elérhető 10 webáruházban
Raktáron
76×120 cm, kerek, modern stílusú
Raktáron
Kerek, tölgyfa, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
76×200×90 cm, modern stílusú, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Raktáron
76×200×90 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
⌀ 120 cm, kerek, tölgyfa
Raktáron
75×140×90 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
127×36×32 cm, modern stílusú, matt

41×110×60 cm, fa, fém

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Modern stílusú, matt, tölgyfa

Fali, fém, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, fa, fém

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

42×100×55 cm, modern stílusú, tölgyfa

60-76×110-148×70 cm, modern stílusú, fa

Fali, fa, modern stílusú

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű

Fali, fa, modern stílusú

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű

77×110 cm, bővíthető, kerek

Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, fa, modern stílusú