






Méretek 83×56×62 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyszövet Porszórt acél Szín Barna Fekete Méretek Ülés szélessége: 41 cm Teljes szélesség: 56 cm Ülés mélysége: 45 cm Teljes mélység: 62 cm Magasság: 83,5 cm Ülés magassága: 48 cm Karfa magassága: 62 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 5,6 kg Kialakítás Elegáns megjelenés Könnyen karbantartható - a bársonyszövet ellenáll a szennyeződéseknek Ideális a nappaliba, konyhába, étkezőbe vagy otthoni irodába Lapos csomagolásban szállítva - egyszerű összeszerelés Bársony étkezőszékek elegáns és kényelmes megoldást jelentenek minden étkezőbe vagy konyhai sarokba. A bársony puha felületének köszönhetően luxus megjelenést kölcsönöz mind a látványnak, mind a tapintásnak, míg a puha párnázás és ergonomikus forma kényelmet nyújt még hosszabb ülés esetén is. Ez a széktípus nem csak praktikus bútordarab, hanem egy kiemelkedő dizájnelem is, amely az első pillantásra lenyűgöz. Kiválóan alkalmas mindennapi étkezésekhez, valamint alkalmankénti vendégfogadáshoz is.
| Szélesség: | 56 cm |
|---|---|
| Mélység: | 62 cm |
| Magasság: | 83 cm |
| Kartámasszal | Igen |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fém |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfákkal |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Fotel szék |
| Huzat | Párnázott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 48 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |

83×56×62 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
83×56×62 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
83×56×62 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
87×58×57 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×59×62 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban

83×56×62 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 13 webáruházban
Raktáron
83×56×62 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
82×59×62 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás

84×58×44 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 13 webáruházban
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
84×58×44 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron

76-83×120×58 cm, forgó, fa
Ingyenes szállítás
Fa, kartámasszal, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Fa, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 7 webáruházban
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, fém
Elérhető 6 webáruházban
Ingyenes szállítás
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron