


Méretek 95×120×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Kronos 34 - sötétszürke Forgácslap Méretek Szélesség: 135 cm Hosszúság: 216 cm A feji rész magassága: 95 cm A lábrész magassága: 48 cm Az ágyrács mélysége az ágytestbe: 4 cm Oldalpanel magassága: 48 cm Lábak magassága: 2 cm Matrac mérete: 120 x 200 cm Matrac mérete az alsó részen: 120 x 200 cm Alsó rész maximális matracmagassága: 13 cm Teherbírás: 120 kg Az ágy súlya: 92 kg Megjegyzés: A matrac nem tartozik az ágyhoz. Kialakítás Pótágy Bal- és jobb oldali szerelési lehetőség Tárolóhely nélkül Az ágy részei a léces ágyrácsok Laposan szállítva Kárpitozott ágyak A tökéletes elegancia és kényelem kombinációját képviselik, amely luxust és otthonosságot kölcsönöz hálószobájának. Ezek az ágyak a maximális kényelem érdekében lettek kialakítva, biztosítva ezzel a kiváló minőségű kárpitozást és puha textíliákat, melyek kellemes tapintásúak. A kárpitozott ágyak sokoldalúságuknak és széles színválasztékuknak köszönhetően bármilyen enteriőrbe illenek. Gyakran tartalmaznak praktikus tárolóhelyeket, ami különösen kisebb lakásokban hasznos, ahol minden centiméter számít. Könnyen kombinálhatók különböző hálószobai stílusokkal, legyen az modern, skandináv vagy klasszikus design. Csak adjon hozzá néhány díszpárnát vagy ágytakarót, és a hálószobája a tökéletes pihenés és regenerálódás helyévé válik egy fárasztó nap után.
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 95 cm |
| Anyag | Kárpitozott, Laminált |
|---|---|
| Funkció | Pótágyas |
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Sarok típusa | Univerzális sarok |
| Minta | Mintával, Egyszínű |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Lábak | Lábak nélkül |
| Méret | 120 x 200 cm |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Hossz | 216 cm |
| Lábmagasság | 2 cm |
| Fejrész | Fejrésszel |
| Típus | Egyszemélyes ágy |

95×120×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Kiszállítás 3 hét múlva
95×120×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
95×135×216 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Laminált
Raktáron
90×204 cm, modern stílusú, kárpitozott

65×80×206 cm, tölgyfa, fa

65×88×206 cm, tölgyfa, fa
Kiszállítás 4 hét múlva
65×88×206 cm, fenyő, fa
Raktáron
37-65×90×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
78×95×179 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
120×206 cm, matraccal, matraccal és ágyráccsal
Raktáron

120×206 cm, fa, tárolóhellyel
Raktáron
77×214×82 cm, kárpitozott, kihúzható

81×125×205 cm, modern stílusú, kárpitozott

80×85×206 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
65×88×206 cm, fa, tárolóhellyel

80×200 cm, tölgyfa, fa
Kiszállítás 4 hét múlva
80×206 cm, tölgyfa, fa

65×88×206 cm, fa, lábakkal
Kiszállítás 4 hét múlva
Matraccal és ágyráccsal, rusztikus, tárolóhellyel
Raktáron
120×206 cm, matraccal és ágyráccsal, tölgyfa
Raktáron
120×206 cm, matrac nélkül, laminált
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, diófa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
65×98×206 cm, fenyő, fa
Raktáron
65×128×206 cm, fenyő, fa
Raktáron
90×206 cm, fa, matrac nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, fa, tárolóhellyel
Raktáron
38×75×190 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
90×206 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
92×127×211 cm, matraccal, modern stílusú

65×80×200 cm, fa, tárolóhellyel
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
18×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
18×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron